O MNĚ

Kateřina Vašíčková, kosmetička

Být kosmetičkou je pro mě poslání, ale i velká zodpovědnost. Svou práci miluji a vždy se snažím o to, abyste načerpali rady jak se o svou pleť správně starat, ale hlavně ode mně chodili odpočaté, plné energie a s krásnou pletí.

Už jako malá holka jsem milovala vše okolo kosmetiky a módy. Na základní škole jsem věděla, že chci studovat kosmetiku, protože mě nic jiného tak nenaplňovalo a nebavilo. Během studia jsem si vyzkoušela vyrábět např. krém, sérum nebo tonikum a jak fungují aktivní látky v produktech. Proto pro mě byla jediná volba, pracovat s tím, co je organické, má to skvělé účinky a obsahuje vysoce aktivní látky. V roce 2018 se mi narodil chlapeček Adámek. Osobně říkám, že nikdy nedokáže zázraky pouze kosmetika, ale to - jak se o sebe staráme celkově. Ráda Vám poradím jak o sebe pečovat doma i s výběrem vhodné kosmetiky, postarám se o Vaši pleť a doufám, že se díky mé péči budete cítit o něco lépe, uvolněně a odpočatě. 

Za tu spoustu let, co se v kosmetice pohybuji jsem se rozhodla pracovat s kvalitní francouzskou kosmetikou v kombinaci s účinnou korejskou kosmetikou, která mě doslova učarovala svými efekty. 

© 2022 Kosmetické studio SAVOR 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!