S ČÍM PRACUJI


Caudalie je špičková francouzská kosmetika pro péči o pleť, známá svou výjimečnou patentovanou technologií proti stárnutí. Příběh Caudalie začíná ve Francii v roce 1995 v srdci vinice. Obsažená vinná réva a hrozny vynikají mimořádnou sílou pro pokožku a dále se používají ty nejlepší ingredience k vývoji kosmetických produktů, které jsou nejen efektivní, ale také přírodní a luxusní. Caudalie využívá blahodárných účinků vinné révy a hroznů pro své mimořádně přirozené, účinné a zároveň okouzlivě pečující produkty. Její klíčovou složkou je nejsilnější antioxidant světa – výtažek z hroznových semen, který spolehlivě bojuje proti známkám stárnutí pleti. Caudalie vytváří své produkty na bázi přírodních a nedráždivých složek a navíc aktivně pečuje o životní prostředí a podporuje zalesňování planety.

Jako další produkty ve svém salonu používám účinnou korejskou kosmetiku různých značek, jako je např.: Mary&May, Medi-peel, atd. Složení produktů je čisté, poctivé, velice kvalitní a luxusní. 


Anglická značka známá po celém světě, specializující se nejen na dokonalé obočí. Značku si oblíbily ženy všech věkových kategorií i profesionální vizážisté a maskéři. Nejvyšší kvalita, výsledky a propracovaný design – to charakterizuje Beautiful Brows. Dokonalé obočí a řasy tak nyní může mít každá žena. Barvy jsou velmi přirozené, kvalitní a pečující díky lanolinu a slunečnicovému oleji.


Vlajkovou lodí značky Reclar je peeler - elegantní přístroj, který v sobě ukrývá hned několik patentovaných funkcí s prokazatelnými účinky. Kromě hloubkového ultrazvukového čištění a galvanizace pleti je to také světelná terapie podporující léčení a omlazování pleti. Právě propojení špičkové technologie a vědeckých poznatků o léčbě kůže a tkání stálo u zrodu značky Reclar, kterou v roce 2016 poprvé představili vývojáři z Jižní Korey. Od té doby je značka Reclar objevována dalšími ženami a muži ve více než 50 zemích světa. Ultrazvukový peeling účinně odstraňuje kožní maz, staré buňky a hloubkově čistí zanesené póry. Frekvence 28-30 kHz zaručuje maximální čistící účinek a zároveň i šetrnost vůči pokožce. 


Kosmetické studio Savor

www.savor.cz

Charbulova 166, Brno, 618 00

Parkování možné před domem

+420 605 307 542

studio_savor

studio@savor.cz

© 2022 Kosmetické studio SAVOR 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!